Při nákupu nad 700Kč/30 Euro máte DOPRAVU ZDARMA při využití Zásilkovny. Sleva 20% do neděle, 19.9. při použití kódu: 20

Zašlete nám zpět 5 čistých sklenic a dostanete 260Kč na další nákup

Na přírodě nám záleží. Když vymýšlíme nové produkty, zvažujeme, jak je udělat co nejšetrněji k přírodě a zároveň k vaší peněžence.

Svíčky vyrábíme tou nejekologičtější cestou, jako jen můžeme, a proto využíváme sójový vosk, bavlněné a dřevěné knoty od prověřených výrobců, v přírodě rozložitelné kartony a bíle bio bobky jako výplňový materiál. 

I tak jsme si ale vědomi dopadu na životní prostředí, které naše výrobky nesou. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak snížit celkový dopad naší výroby na planetu a konečně jsme přišli s nápadem.

Rozhodli jsme se zavést program na výměnu použitých skel od svíček Lux a Amber. 

Sklenice můžete vyhodit do kontejneru na sklo, který máte za rohem, ale pokud to jde, proč nerecyklovat společně? Rádi Vám vyměníme 5 nepoškozených sklenic za jednu svíčku dle vašeho výběru zdarma! 

 

buďte

Jaké obaly od svíček bereme zpět?

Veškeré skleněné obaly mohou být s etiketou nebo bez, avšak musí být čisté a sklo nepoškozené

Skla z řady Lux - XL, L, M - bílé i černé

Skla z řady Amber - XL, L, M - s víčkem 

Co ještě bereme zpět?

Zaslat nám můžete i dózy od svíček v plechu - v tomto případě bohužel bez nároku na svíčku zdarma, ale s dobrým pocitem, že šetříte přírodu :) 

Kontakt

Napište nám e-mail a my vám zašleme kód pro zaslání přes Zásilkovnu zdarma. S kódem stačí přijít do jakékoliv Zásilkovny a sdělit jej obsluze, o nic dalšího se nemusíte starat. 

Jakmile dózy dorazí, zkontrolujeme je a následně obdržíte dárkový poukaz na 260Kč, který můžete využít po dobu jednoho roku na libovolné zboží na našem e-shopu. 

Email: info@veynero.cz

Do e-mailu nám prosím napište ještě před odesláním počet sklenic a jejich druhy.

Budeme se těšit!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.