Využijte 20% slevy do 31.5. na všechny svíčky, vonné vosky a difuzéry. Stačí využít slevový kód: Jaro

Náš příběh

Vítejte na stránkách naší rodinné značky Veynero. Máme tu pro vás připravené, s láskou ručně vyráběné svíčky a jeden splněný sen naší mámy.

Každá Veynero svíčka vzniká ze sójového vosku, je šetrná k vám i přírodě a nevylučuje toxické látky. Na jejich výrobu totiž dohlíží naše máma, která firmu Veynero v roce 2019 založila. Kupovaným svíčkám podle ní vždy něco scházelo anebo přebývalo, a tak se je rozhodla dělat je tak, jak je jí to vlastní - po svém a pořádně.

 

IMG_7209

 
Po večerech objevovala svět vonných esencí, jejich složení a dalších vlastností. Naše svíčky tak hoří třikrát déle než ty konvenční a obsahují kvalitní vonné esence. Něco o tom víme, byli jsme totiž u toho. Výrobní začátky byly krušné — zaneřáděný byt, hromady vůní, spousta upatlaných hrnců od vosku a desítek dřevěných knotů byly na denním pořádku. Naši přátelé v Hodoníně dostávali svíčky ke všem možným i nemožným příležitostem a uživatelské testování tak nabralo zcela nový rozměr.
 
Výsledkem byl nový, nejmladší člen rodiny – značka Veynero. A jak to, tak v rodině bývá, s jeho péčí, rozvojem jsme začali pomáhat všichni a zamilovali jsme si ho. Výrobu jsme po čase přesunuli do vhodnějšího areálu, vybírat si tak můžete z X vůní a my už doma nemáme tolik upatlaných hrnců od vosku.

 

IMG_7529

 

Veynero svíčky pro nás znamenají domov a věříme, že i vy v nich najdete chvíle plné lásky, pohodlí a bezpečí. 

 

IMG_7048-2

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.